Pomożemy KO i Trzeciej Drodze przegłosować dobre ustawy! - Konfederacja

Pomożemy KO i Trzeciej Drodze przegłosować dobre ustawy!

Koalicja Obywatelska i Trzecia Droga szukają wymówek, aby odstąpić od tych swoich obietnic wyborczych, które akurat przypadkiem są dobre dla Polski.

Tłumaczą, że nie mogą czegoś zrealizować, bo nie zgadza się na to Lewica. Dlatego chcą wykręcić się ze swojej obietnicy kwoty wolnej od podatku w wysokości 60 tys. zł. Tusk już przyznał, że wbrew obietnicy w ciągu 100 dni tego nie uchwalą! A to już będzie kłamstwem wyborczym. Podobnie rzecz się ma z likwidacją podatku Belki. Tutaj też Koalicja Obywatelska mówi, że Lewica im przeszkadza.

Serio? Lewica wam przeszkadza w realizowaniu obietnic obniżenia podatków? Nie ma sprawy, Konfederacja chętnie to poprze! Nasz projekt kwoty wolnej od podatku jest w Sejmie. Głosujmy!

Politycy Konfederacji już od kilku dni deklarują publicznie, że w przypadku obniżania podatków są gotowi poprzeć projekty ustaw, które przyczynią się do tego, aby ulżyć Polakom. I nie potrzebne do tego są głosy Lewicy. Głosy Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i właśnie Konfederacji wystarczą do tego, aby przegłosować dobre dla Polski i Polaków ustawy. Po zsumowaniu liczba głosów KO, Trzeciej Drogi i Konfederacji wynosi 240, czyli ponad połowę liczby wszystkich posłów w Sejmie.

Natomiast na pewno nie zagłosujemy za absurdalnymi pomysłami powołania kolejnych ministerstw, na czele z Ministerstwem Równości, powoływane specjalnie dla Lewicy, żeby tylko mogli dostać kolejny stołek i opowiadać swoje bzdury za pieniądze podatników. Tusk obiecywał odchudzanie władzy, a tworzy kolejne koryta dla koalicjantów!

Skomentuj