„Nie okłamujmy własnych obywateli i opierajmy się na faktach” - Konfederacja

„Nie okłamujmy własnych obywateli i opierajmy się na faktach”

Grzegorz Płaczek na serwisie X o wzroście przestępczości w związku z przyjmowaniem uchodźców:
Poziom manipulacji jest niesamowity. Jeszcze niedawno upolityczniona Polska Agencja Prasowa informowała, iż w Polsce: „nie ma wzrostu przestępczości w związku z przyjmowaniem uchodźców” z Ukrainy. Bardzo ciekawe…

bowiem właśnie przeczytałem otrzymaną OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie (sygnatura pisma WKS-153/2023), iż w samym tylko Rzeszowie, porównując rok 2022 do 2021, liczba kradzieży (lub przywłaszczania sobie cudzej rzeczy ruchomej) o wartości do 500 zł, popełniona przez obywateli Ukrainy WZROSŁA o 56%! Pięćdziesiąt sześć procent! A mowa w tym przypadku wyłącznie o Rzeszowie.

Kocham świat i ludzi, ale na miły Bóg – nie okłamujmy własnych obywateli i opierajmy się na faktach.

Pomoc państwa [Ukrainie i ich obywatelom] to jednak coś innego, niż… jednoczesna medialna manipulacja.

PS. A teraz „niezależni dziennikarze” – możecie Państwo rozpocząć zmasowany atak i zaklinanie rzeczywistości.