Ktoś kłamie w sprawie usunięcia symbolu Polski Walczącej ze ściany w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. Sprawdźmy KTO. - Konfederacja

Grzegorz Płaczek na serwisie X:
ZOBACZMY, GDZIE LEŻY PRAWDA! Usunięcie symbolu Polski Walczącej ze ściany w Ministerstwie Klimatu i Środowiska rzecznik tłumaczy tym, że „znak został zdjęty, podobnie jak tablice, bo w tej części budynku zaczyna się remont korytarza i pokoi”.

• Posłowie, którzy interweniowali w ministerstwie, twierdzą, że to bzdura i kłamstwo.

• Jako poseł Konfederacji złożę w trybie pilnym zapyt
anie na ręce Pani minister Pauliny Hennig-Kloski (która kieruje resortem), z prośbą o wskazanie: – KIEDY została podjęta decyzja o ewentualnym remoncie,
KIEDY został rozstrzygnięty przetarg,
JAKIE KONKRETNIE POMIESZCZENIA I KORYTARZE były, są lub będą remontowane w pierwszym kwartale 2024 r.,
KTO, KIEDY (i na czyje polecenie), usunął symbol Polski Walczącej w ministerstwie?

• Jedno jest pewne. Ktoś w tej sprawie kłamie. Sprawdźmy KTO.