Krzysztof Bosak do b. rzecznika PiS: Kłamie Pan, Panie Fogiel! - Konfederacja

Krzysztof Bosak do b. rzecznika PiS: Kłamie Pan, Panie Fogiel!

Do wyborów już tylko trochę ponad miesiąc, więc najwyższy czas na debaty z udziałem polityków wszystkich komitetów ogólnopolskich. Taką debatę, transmitowaną również na YouTube zorganizował Super Express i Polskie Radio 24. Ze strony Konfederacji wziął w niej udział Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak samą debatę ocenił za bardzo dobrze zorganizowaną, “z ciekawszą i wnoszącą więcej wiedzy formułą niż „główna” debata TVP w wyborach 2019 roku”.

A jak wypadł w debacie współprzewodniczący Konfederacji? Oceńcie sami. Poniżej fragmenty, zamieszone na koncie Konfederacji na Twitterze, z odpowiedziami Krzysztofa Bosaka.

W debacie nieraz dochodziło do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy przedstawicielami różnych partii. W takim starciu Krzysztof Bosak był bezwzględny dla byłego rzecznika PiS Radosława Fogla, który mijał się z prawdą w sprawach dotyczących prowadzenia przez rząd polityki zagranicznej i relacji z Unią Europejską.
– Kłamie Pan, Panie Fogiel. Zgodziliście się na rozwiązania pozatraktatowe, dokładnie ten fundusz dłużny, który powstał w Brukseli, z którego pieniędzy do dziś z tego długu nie dostaliście, a który Polacy spłacają.

Całość debaty do obejrzenia na YouTube

Zdjęcie: Zrzut ekranowy z kanału YouTube Super Expressu