Konfederacja nie odpuszcza afery wizowej – JEST PETYCJA do premiera - Konfederacja

Konfederacja nie odpuszcza afery wizowej – JEST PETYCJA do premiera

Konfederacja nie pozwoli zamieść kolejnej afery pod dywan. Jeśli nie chcemy w Polsce drugiej Francji, musimy powstrzymać masową imigrację do naszego kraju. Żadnego socjalu dla cudzoziemców, żadnych kwot nielegalnych imigrantów, żadnego sprzedawania wiz w Afryce. Już wystarczy!

Podpisz petycję przeciwko masowej imigracji – kliknij tutaj.

Dymisja wiceministra Piotra Wawrzyka oraz trwające śledztwo prokuratorskie w sprawie afery korupcyjnej w polskim MSZ nie zamyka sprawy. Do Polski mogło trafić nawet 100 tys. imigrantów z krajów islamskich, o których nie wiemy nic. To zagrożenie dla polskiego bezpieczeństwa wewnętrznego, przy którym kryzys migracyjny na granicy z Białorusią to pikuś.

W tej chwili ta afera ujrzała światło dzienne, to bardzo dobrze. To jest dla nas jako dla całego społeczeństwa, dla całego narodu okazja do tego, żeby przyjrzeć się jak jest prowadzona polityka migracyjna naszego państwa – mówił na konferencji prasowej w poniedziałek 18 września nasz lider Krzysztof Bosak.

Dla wszystkich oburzonych tą sytuacją, którzy chcą wyrazić swój obywatelski głos sprzeciwu, Sztab Konfederacji przygotował specjalne narzędzie. Na stronie JuzWystarczy.pl można podpisać list do Mateusza Morawieckiego, w którym domagamy się o natychmiastowej zmiany całej polityki imigracyjnej rządu PiS-SolPol. Każda podpisana petycja jest na bieżąco wysyłana drogą e-mailową do kancelarii premiera.

Nasze trzy podstawowe postulaty:

  1. powstrzymanie masowej imigracji do Polski z krajów muzułmańskich,
  2. wyjaśnienie afery wizowej wraz z ukaraniem winnych ,
  3. zniesienie dostępności wszystkich programów socjalnych dla cudzoziemców.

Petycję można podpisać klikając w ten link.

PiS męczy Polaków swoimi antyimigracyjnymi spotami, chociaż w ramach rządu Zjednoczonej Prawicy prowadzi najbardziej otwartą na imigrację politykę w historii III RP.

Koalicja Obywatelska ni z tego, ni z owego wyciągnęła biało-czerwone flagi i również domaga się powstrzymania nielegalnej imigracji. W 2021 roku politycy tego ugrupowania protestowali obronie polskiej granicy z Białorusią, a w 2015 roku domagali się przyjęcia nielegalnych imigrantów z Afryki Subsaharyjskiej. Rząd Ewy Kopacz miał już oficjalne plany przyjmowania relokowanych imigrantów.

Tylko Konfederacja ma od początku jasne i konsekwentne stanowisko wobec masowej niekontrolowanej imigracji – nie ma na nią naszej zgody! Zapraszamy do udziału w naszej akcji społecznej pod adresem JuzWystarczy.pl.

Skomentuj