Kolejny odcinek Bosak&Mentzen już na YouTube - Konfederacja

Kolejny odcinek Bosak&Mentzen już na YouTube

To już 25. odcinek programu z udziałem dwóch liderów Konfederacji, którzy komentują to co dzieje się w polskiej, europejskiej i światowej polityce, ale o czym najczęściej polskie media wolą milczeć zajmując się tematami nieistotnymi, zastępczymi.

W tym odcinku aż trzy tematy poświęcone zostały sprawom dla Polaków bardzo ważnym, a mianowicie sprawom mieszkaniowym. O tym dlaczego domy i mieszkania są coraz droższe, dlaczego Polaków coraz częściej nie stać na kupno własnych czterech kątów, o tym kto realnie za taką sytuację odpowiada, żeby z Polaków robić wynajmujących, a nie właścicieli dowiecie się z najnowszego odcinka programu Bosak & Mentzen.

Będzie również kącik celebrycki, w którym kilka uwag Krzysztof Bosak i Sławomir Menzten poświęcili Michałowi Kołodziejczakowi i Jakubowi Wiechowi.

Obaj liderzy zaprosili również do spotkania z nimi na żywo. Trasa Bosak i Menzten na żywo już ruszyła. W piątek Krzysztof Bosak i Sławomir Mentzen odwiedzili Kielce, w sobotę pojawią się w Bielsku-Białej, a w niedzielę w Rzeszowie. Szczegóły trasy na portalu Konfederacja.pl: