Imperium urzędnicze w Bielsku-Białej liczy 2,5 tys. urzędników! - Konfederacja

Imperium urzędnicze w Bielsku-Białej liczy 2,5 tys. urzędników!

Bronisław Foltyn, kandydat Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców, na prezydenta Bielska-Białej, na serwisie X.

Imperium Urzędnicze Klimaszewskiego w Bielsku-Białej liczy ponad 2500 osób. To niezliczona rzesza ludzi, która niemal codziennie chce naszego dobra i zupełnie nie przejmuje się tym, że tego dobra, My Bielszczanie mamy coraz mniej.

Blisko 600 urzędników zatrudnionych jest w samym Ratuszu. Kolejne tysiące pracowników zatrudnionych jest w tzw. jednostkach organizacyjnych miasta. Są ich dziesiątki:
Straż Miejska czyli przechowalnia policyjnych emerytów oraz tych którzy się do Policji nie dostali
BBOSiR, ze swoim stokiem narciarskim, położonym na prywatnym gruncie i czynnym 3 tygodnie w roku, z armatkami zasilanymi wodą kranową
Biuro Rozwoju Miasta
Miejski Zarząd Dziur, a oficjalnie Dróg
Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej, który można odnieść wrażenie, że wciąż walczy by dokończyć remonty, które zaplanowali tuż po II Wojnie Światowej
Bielskie Centrum Kultury, gdzie kultura rozumiana jest wyłącznie w kategoriach piknikowo-dożynkowych , a oparta głównie na podstarzałych gwiazdach sprzed dekad
– są też Szkoły, Przedszkola i Teatry
– a do tego wszystkiego dochodzi najważniejsze, oczko w głowie Klimaszewskiego czyli Spółki Miejskie, które zapewniają etaty i możliwość przeżycia setkom jego partyjniaków.

Imperium Urzędnicze wciąż się rozwija, każdego dnia walczy o zdobycie kolejnej przestrzeni. Walczy o nowe budynki, nowe etaty i przede wszystkim o pieniądze, pochodzące z naszych kieszeni. Czas powiedzieć dość!

Czas zatrzymać to szaleństwo. To nie partyjniacy Klimaszewskiego mają się bogacić, tylko Mieszkańcy Bielska-Białej mają czuć, że się rozwijają, że z każdym rokiem jest im coraz lepiej.

Bielszczanie mają się bogacić, rozwijać i odnieść sukcesy, a rolą urzędników jest by nam w tym pomagać Jeśli uważacie podobnie, to proszę o zaufanie 7 kwietnia. Doskonale wiecie, że nie ma innego kandydata, który mówił by o tym tak otwarcie i który naprawdę jest w stanie, przywrócić w naszym mieście normalność i z szacunkiem dbać o każdy miejski grosz