21 lipca zagłosujcie na Tomka Sikorowskiego! - Konfederacja

21 lipca zagłosujcie na Tomka Sikorowskiego!

Sławomir Mentzen zaapelował, aby w wyborach uzupełniających do Senatu poprzeć kandydaturę Tomasza Sikorowskiego.

Tomasz Sikorowski startuje w okręgu obejmującym powiaty aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski oraz Włocławek.

Sławomir Mentzen:
– Uwaga mieszkańcy Włocławka i okolic. 21 lipca czekają Was wybory uzupełniające do Senatu w których startuje nasz kandydat Tomek Sikorowski. Macie niepowtarzalną okazję wprowadzić swojego człowieka do Senatu. Dlaczego? Ponieważ w wyborach uzupełniających jest bardzo niska frekwencja.

Dlatego jeżeli pójdziecie na te wybory 21 lipca, weźmiecie swoich znajomych, swoich sąsiadów, swoją rodzinę, mamę, tatę, babcię, dziadka, brata, żonę, dziewczynę, chłopaka, dziecko, wnuka i pójdziecie zagłosować na kandydata Konfederacji Tomka Sikorowskiego, to możecie mieć swojego senatora. Taka okazja może się Wam długo nie powtórzyć.

Dlatego wielka prośba, 21 lipca pójdźcie na wybory, zagłosujcie na Tomka Sikorowskiego