"Tir Wolności" ruszył w Polskę! - Konfederacja

“Tir Wolności” ruszył w Polskę!

“Tir Wolności”, czyli wielka ciężarówka z hasłami Konfederacji ruszyła w Polskę. “Sukces Konfederacji! Wraca normalność!” oraz “Rozliczymy ich za lockdown” z wizerunkami polityków PiS, takie slogany promują konfederacji. Tir w przeciągu tygodnia przyjedzie do kilkunastu miast na konferencje prasowe. – 
 
Przed Stadionem Narodowym w Warszawie Konfederacja rozpoczęła tygodniową trasę “Tira Wolności”. Tym samym politycy chcą przekazać, że wraca normalność i to oni o nią zabiegali. 
 
Przypominamy, że Konfederacja była jedynym ugrupowaniem, która głosowała przeciwko pierwszej ustawie covidowej.” – powiedział poseł Krzysztof Bosak.
 
Konfederacja chce również przekazać tą akcją, by Polacy nie dawali się nabierać na narrację niektórych polityków, także obozu rządzącego, o tym, że nigdy nie popierali polityki rządu względem covid-19. Konfederaci przypominają, że byli jedyną formacją, która sprzeciwiała się lockdownowi oraz segregacji sanitarnej, a winnych ich wprowadzania należy rozliczyć (co głosi jedno z haseł na tirze). 

CAŁOŚĆ KONFERENCJI