Sławomir Mentzen uruchamia Szkołę Liderów! - Konfederacja

Sławomir Mentzen uruchamia Szkołę Liderów!

Sławomir Mentzen rusza ze Szkołą Liderów, aby budować kadry polityczne, “fundamenty naszego przyszłego sukcesu”.

Sławomir Mentzen:
Żeby mieć większy wpływ na rzeczywistość, na polską politykę, musimy istotnie się wzmocnić, trochę zmienić, a także znacznie lepiej przygotować. Musimy dużo lepiej przygotować fundamenty naszego przyszłego sukcesu. Jednym z naszych mankamentów są kadry.

Potrzebujemy znacznie więcej ludzi do politycznej pracy. Potrzebujemy kadr. Odpowiednio przygotowanych ludzi, którzy w przyszłości zostaną posłami, ministrami, wiceministrami, dyrektorami departamentów w ministerstwach, będą pracować w różnych państwowych agencjach. Ludzi, którzy w kiedyś będą zarządzać naszym państwem, spośród których wyłonią się przyszli polityczni liderzy. Potrzebujemy ludzi, umiejących zarządzać, którzy odnajdą się w administracji państwowej lub partii politycznej. Ideowych ludzi o solidnym kręgosłupie, ale jednocześnie kompetentnych, pracowitych i dobrze przygotowanych do wykonywania zleconych zadań.

Dlatego zapraszam do naszej Szkoły Liderów. Jeżeli jesteś już po maturze, a jeszcze przed ukończeniem 28 roku życia, jeżeli chcesz działać w polityce, bliskie Ci są poglądy wolnościowe, konserwatywne, prawicowe, reakcyjne, jeżeli chcesz poznać ludzi o podobnym do Twojego światopoglądzie, to nasza Szkoła Liderów jest dla Ciebie.

Zainteresowanych proszę o wejście na stronę.

W pierwszym roku zamierzamy przeszkolić około 60 osób. Połowa miejsc zarezerwowana jest dla członków Młodych dla Wolności. Reszta dla osób spoza naszej młodzieżówki. Prawdopodobnie miejsc nie starczy dla każdego, dlatego wszyscy, którzy się zgłoszą, będą musieli przejść przez proces rekrutacyjny.

Przekonany jestem, że za kilka lat, będziemy mieli grupę kilkuset absolwentów naszej Szkoły. Ludzi regularnie się spotykających, szkolących, gotowych do wzięcia odpowiedzialności za Polskę. Możesz być jej częścią.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia!

Zapisy do Szkoły Liderów: https://kursliderow.pl/

Komentarze (1)