Poprawiliśmy swój wynik z października! Awansowaliśmy z 5. miejsca na 4! - Konfederacja

Poprawiliśmy swój wynik z października! Awansowaliśmy z 5. miejsca na 4!

Wiceprzewodniczący Klubu Poselskiego Konfederacji Michał Wawer w Polsacie, komentuje wybory samorządowe.

– Stabilnie do przodu! Poprawiliśmy swój wynik z października, awansowaliśmy z piątego miejsca na czwarte. To wszystko w bardzo trudnych warunkach. Powiedzieć o wyborach samorządowych, że są dla Konfederacji dużym wyzwaniem, no to nic nie powiedzieć.

To były pierwsze wybory samorządowe Konfederacji, przynajmniej w takim składzie, w jakim Konfederacja funkcjonuje i pod tym szyldem, pod którym funkcjonuje. Także fakt, że udało się tutaj wynik sejmowy poprawić, to jest świetna wiadomość! I jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Dziękujemy naszym wyborcom, wszystkim tym, którzy w nas położyli zaufanie po raz drugi lub którzy dali nam swoje zaufanie po raz pierwszy i dołączyli do grona wyborców Konfederacji. Zostańcie z nami, za dwa miesiące wybory euro, w których będziemy już walczyć o podium.