Mam dla Pana, Panie Marszałku prezent. Nakolanniki produkcji izraelskiej - Konfederacja

Mam dla Pana, Panie Marszałku prezent. Nakolanniki produkcji izraelskiej

Konrad Berkowicz – kandyduje do Parlamentu Europejskiego z 1. miejsca na liście Konfederacji w okręgu małopolskim i świętokrzyskim – podczas wystąpienia w Sejmie.

– Od kilku miesięcy Izrael bombarduje niekierowanymi rakietami jeden z najgęściej zaludnionych obszarów na świecie. Używa też swojej specjalności – białego fosforu – który nie tylko uniemożliwia oddychanie, ale przykleja się do twarzy i płonie i jedynym ratunkiem jest odciąć sobie policzek. W efekcie przez cztery miesiące wojny z Palestyną zginęło wielokrotnie więcej kobiet i dzieci niż przez ponad dwa lata barbarzyńskiej agresji Rosji na Ukrainę.

A Pan, Panie Marszałku, wczoraj powiedział “Izrael broni się przed agresją Hamasu. Apelujemy do Izraela, żeby respektował prawa ludności cywilnej, ale nie podważamy jego prawa do obrony”. O Putinie mówił Pan, że “wgnieciemy go w ziemię”, a tutaj Pan apeluje. I co gorsza, od 3 lat Polska nie ma swojego ambasadora w Izraelu, a Izrael swojego ambasadora w Polsce ma. I to takiego, który co rusz obraża Polaków.

Domagam się wydalenia ambasadora Izraela z Polski. Domagam się wydalenia ambasadora Izraela z Polski. Dość polityki na kolanach.

I mam dla Pana prezent, Panie Marszałku. Nakolanniki produkcji izraelskiej.

Komentarze (1)