Zaproś znajomych do obserwowania profilu Konfederacji, udostępniaj nasze posty i bądź we wtorek 14 grudnia na proteście pod Sejmem przeciwko przymusowi szczepień na Covid, paszportom covidowym i segregacji sanitarnej oraz przywracaniu obostrzeń! - Konfederacja

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/879685966045288

✅ NIGDY WIĘCEJ LOCKDOWNU
✅ OCHRONA ZDROWIA OTWARTA DLA WSZYSTKICH
✅ NIEPRZERWANA EDUKACJA DZIECI I MŁODZIEŻY
✅ STOP PASZPORTOM COVIDOWYM i SEGREGACJI SANITARNEJ
✅ ROZLICZENIE BEZPRAWNYCH DZIAŁAŃ RZĄDU

POLSKA RACJA – #KONFEDERACJA!??