„Cierpliwość, to jest ta cnota...” - Konfederacja

„Cierpliwość, to jest ta cnota…”

Klaudia Domagała na serwisie X.

“Cierpliwość, to jest ta cnota…”

Usiądź i poznaj piękną historię, nie będzie długa. W grudniu 2023 roku na wigilii łódzkiej Konfederacji prezentowałam klip podsumowujący miniony rok – zobacz go poniżej.

Na jego samym końcu umieściłam słowa Patryka Marjana, działacza Nowej Nadziei z Bełchatowa. Mówił o cierpliwości i pracowitości, która nawet pomimo wielu porażek wyborczych po drodze w końcu zaprocentuje. On sam pisał mi wówczas, że dziwi się, że ktoś w ogóle ogląda jego wywiady i znaleźliśmy ten fragment.

Patryk Marjan 21 kwietnia 2024 roku został PREZYDENTEM Bełchatowa wygrywając z dużą przewagą w drugiej turze, choć wielu nie wierzyło, że w ogóle do drugiej tury wejdzie!

Bądź jak Patryk.

Tomasz Grabarczyk na serwisie X

Polityka to nie jest sprint, to jest maraton. Patryk Marjan jest tego doskonałym przykładem. Zdarzają się potknięcia, porażki, czasem naprawdę niewiele zabraknie, ale nie można się poddawać. Zwycięstwo Patryka w Bełchatowie jest dowodem, że ciężka praca i determinacja popłaca. Każdy kto uważa, że skoro nie udało się raz czy dwa, to już nie ma sensu walczyć o prawdziwą zmianę, niech spojrzy na to, co osiągnął Patryk.

Dzięki Panie Prezydencie! Dałeś nam wszystkim olbrzymią motywację. Tej siły już nikt nie zatrzyma 😉