Tak działają dziewczyny z łódzkiej Nowej Nadziei i Konfederacji - Konfederacja

Tak działają dziewczyny z łódzkiej Nowej Nadziei i Konfederacji

Tomasz Grabarczyk na X.

Tak działają dziewczyny z łódzkiej Nowej Nadziei i Konfederacji!
Paula Poreda zainicjowała zbiórkę darów i pieniędzy dla powodzian. W jeden dzień udało się zebrać ponad 7 tysięcy złotych. A pierwszy transport potrzebnych rzeczy już wyjechał do Kłodzka. W dodatku dziewczyny pojechały tam same we dwie

Do zbiórki włączyły się ochotnicza obrona cywilna, harcerze, kilka łódzkich szkół i wielu naszych działaczy. A to nie koniec! To przecież dopiero pierwszy transport. Zbiórka trwa dalej. Poniżej szczegóły.

POMOC DLA POWODZIAN!!!

Nie możemy być obojętni wobec tragedii, która dzieje się w południowo-zachodniej Polsce. Ludzie tracą domy, całe majątki. Zagrożone jest ludzkie życie. Musimy pomóc!

Paula Poreda skontaktowała się z burmistrzem Kłodzka, który powiedział, że na TERAZ potrzebna jest żywność i woda butelkowana. Trzeba DZIAŁAĆ jak najszybciej!

Prowadzona jest też zbiórka pieniędzy na zakup potrzebnych produktów: pomagam.pl/mgm3yf

Kontakt:
Paula Poreda (Łódź Andrzejów) 507 280 712