Sprawa Kamińskiego i Wąsika przykryła zagrożenie związane z paktem migracyjnym - Konfederacja

Sprawa Kamińskiego i Wąsika przykryła zagrożenie związane z paktem migracyjnym

Rzecznik prasowa Konfederacji Ewa Zajączkowska-Hernik w programie “Debata o Polsce” Super Expressu bardzo merytorycznie odniosła się do sprawy posłów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Zwróciła jednak uwagę na inną kwestię. Sprawa Kamińskiego i Wąsika oraz sprawa przejęcia mediów publicznych bardzo mocno medialnie przykryły temat o wiele bardziej ważny, który może mieć dla Polski i Polaków poważne konsekwencje. Chodzi o pakt migracyjny, który jeżeli zostanie wprowadzony w życie może zmienić obraz Polski i bezpieczeństwa Polaków.

– Nie wiem jak państwo, ale ja jestem ostatnio zasypywana wręcz filmikami, gdzie czarnoskórzy imigranci chwalą się dziennikarzom ile kobiet zgwałcili, ile z nich zarazili HIV-em. Pojawiają się filmiki gdzie ciężarne kobiety są po prostu wyrzucane z autobusów z takim impetem, że głową uderzają o beton. Generalnie mnóstwo filmików gdzie kobiety w Europie po prostu nie mogą czuć się bezpiecznie. I to jest teraz realne zagrożenie dla nas, Polaków i Europejczyków, bo pakt migracyjny oznacza, że przynajmniej 30 tys. takich osób przyjedzie w tym roku do Unii Europejskiej i zostanie rozlokowane po wszystkich państwach Unii Europejskiej. A jeżeli nie to będziemy płacić bardzo duże pieniądze w ramach kary. To jest realne zagrożenie.
A Prawo i Sprawiedliwość nakręcając aferę z Wąsikiem i Kamińskim jeszcze dodatkowo pomaga Platformie Obywatelskiej i całej koalicji, nowemu rządowi przykryć całą tą historię. Czyli PiS idzie ramię w ramię z nowym rządem.