Polski minister ma na Twitterze grafikę profilową w kolorach obcego państwa. „To normalne?” - Konfederacja

Polski minister ma na Twitterze grafikę profilową w kolorach obcego państwa. „To normalne?”

Grzegorz Płaczek na serwisie X:
WOW! Jako poseł Konfederacji zostałem ZABLOKOWANY na Twitterze przez Pana Radosława Sikorskiego. Ale żenada… Czego się Pan boi?

Utrudnia to oczywiście publiczną debatę, ale jednak rzucę kilka pytań Polakom:

  1. Jak to możliwe, że Pan Donald Tusk i obecna koalicja rządząca (tworząc nowy rząd) sięgnęła znowu po osobę Pana Radosława Sikorskiego, która tak obrzydliwie wypowiadała się na temat Polaków i naszej murzyńskiej pozycji wobec USA [afera „Sowa i przyjaciele”]? Panie premierze, proszę Polakom nie wmawiać, że nie ma lepszego kandydata…
  2. Czy my Polacy naprawdę chcemy przejść obojętnie wobec faktu, że to właśnie za czasów, gdy Pan Radosław Sikorski był już kiedyś… ministrem, Polska zawarła umowy outsourcingu obsługi ruchu wizowego (również z firmą zamieszaną w obecną tzw. aferę wizową)?
  3. Czy naprawdę nikomu w obecnej ekipie Pana premiera nie przeszkadza fakt, że Pan Radosław Sikorski (będąc POLSKIM europosłem Koalicji Obywatelskiej otrzymywał od Zjednoczonych Emiratów Arabskich 100 tys. dolarów rocznie za… doradztwo?
  4. Czy to normalne, że jako POLSKI minister ma Pan grafikę profilową na Twitter w kolorach obcego państwa? Bo flagi polskiej nie zauważyłem…

Skomentuj