PiS wpuściło do Polski imigrantów! Już 10% mieszkańców to obcokrajowcy - Konfederacja

PiS wpuściło do Polski imigrantów! Już 10% mieszkańców to obcokrajowcy

– Konflikt, który organizuje polską politykę od 2005 roku miedzy Kaczyńskim i Tuskiem zaczyna się, w szczególności ludziom młodym, coraz bardziej nudzić. Jest jedna siła, która chce wywrócić ten stolik Kaczyńskiemu i Tuskowi, nazywa się Konfederacja. My idziemy po to, żeby wprowadzić niskie i proste podatki, uwolnić gospodarkę i po to, żeby każdego pracującego Polaka było stać na dom, grill, trawę, dwa samochody i wakacje. PiS i PO od 2005 roku kilkadziesiąt racy podnosiły podatki dla pracujących Polaków.

PO-PiS łupi pracujących Polaków w sposób bezlitosny. Jest to jedne wielki temat tabu, że w ciągu ostatnich partia lat partia masowej niekontrolowanej imigracji, czyli PiS, zaprosiła tylu imigrantów, otwierając całkowicie granicę, w sposób niekontrolowany.

– 10%mieskzańców Polski to są obcokrajowcy. Czy ktokolwiek zapytał Polaków – ja uważam, że to byłoby rozsądne pytanie na referendum – czy Polacy zgadzają się finansować świadczenia socjalne dla obcokrajowców, przede wszystkim dla Ukraińców? To jest kwestia 500+, kapitał rodzicielski, tanie kredyty mieszkaniowe Kaczyńskiego i Tuska, ochrona zdrowia, edukacja itd. To jest kwestia, w której uważam, że Polacy powiedzieliby “nie zgadzamy się” albo “jesteśmy za ustaleniem pewnych limitów finansowania obcokrajowców”.

– Dlaczego minister Buda wychodzi i mówi: zachęcam obcokrajowców, czy to z Ukrainy, czy z Azji, czy z państw islamskich, do tego, żeby na koszt polskich podatników zaciągać tani kredyt?

– Konfederacja uważa, że pomysł referendum byłby dobry, gdyby potraktować go poważnie, gdyby zadać np. następujące cztery pytania:
1. Czy Polacy zgadzają się na finansowanie świadczeń socjalnych dla obcokrajowców?
2. Czy Polacy zgadzają się na podniesienie świadczenia 500+ na 800+?
3. Czy Polacy zgadzają się na wypowiedzenie zakazu sprzedaży samochodów spalinowych od roku 2035?
4. Czy Polacy zgadzają się na na ograniczenie stosowania gotówki?