PiS buduje nam państwo dwunarodowe! Polsko-ukraińskie - Konfederacja

PiS buduje nam państwo dwunarodowe! Polsko-ukraińskie

Stanisław Tyszka w Polsat News:
– Temat o którym się w Polsce, paradoksalnie, nie dyskutuje, że PiS, na czele z Kaczyńskim i Morawieckim, budują nam tutaj państwo dwunarodowe – polsko-ukraińskie – za pieniądze Polaków. W ciągu ostatnich lat diametralnie zmienił się kształt polskiego społeczeństwa.

– W momencie jak mamy historycznie gigantyczną inflację zubożającą Polaków, co jest winą Prawa i Sprawiedliwości, mamy budowane w tym momencie państwo multikulti, albo przynajmniej dwunarodowe, polsko ukraińskie, za pieniądze Polaków. I o tym nikt nie chce dyskutować dlatego, że to jest temat tabu. Nie chce o tym dyskutować ani Platforma Obywatelska, ani PiS.

– A ja pytam dlaczego Polak, Polka nigdy nie zostali zapytani o to czy z ich pieniędzy mają być finansowane następujące świadczenia dla obcokrajowców, przede wszystkim Ukraińców: Opieka zdrowotna. Czy ona funkcjonuje tak doskonale, że stać nas na kolejne 3 miliony klientów?
Edukacja, 500 plus, za chwilę 800 plus, ono się należy wszystkim obcokrajowcom.
Kapitał rodzicielski. 12 tysięcy złotych od dziecka w wieku od 12 miesięcy – 36 miesiąca życia.
Tani kredyt mieszkaniowy. Proponowany, uwaga, przez i Kaczyńskiego, i Tuska. On się należy wszystkim obcokrajowcom. (…) I w tym momencie Polacy będą finansowali tanie kredyty, nie tylko jako łapówkę wyborczą Kaczyńskiego i Tuska, ale również dla obcokrajowców!
Dlaczego Ukraińcowi należy się w tym momencie minimalna emerytura finansowana przez Polaków, jeżeli on pracował w Polsce tylko jeden dzień?

– To jest szereg przywilejów socjalnych dla obcokrajowców, które Kaczyński rozdaje z kieszeni Polaków. Uważam, że to jest jeden z fundamentalnych tematów debaty, która powinna się odbyć 15 października. Dlatego, że ja się nie zgadzam, żeby nam budowali państwo dwunarodowe bez dyskusji publicznej!

Komentarze (1)