Konfederacja miała i ma rację. Ale Wasi rodzice się o tym nie dowiedzą! - Konfederacja

Konfederacja miała i ma rację. Ale Wasi rodzice się o tym nie dowiedzą!

Konfederacja miała i ma rację w sprawie polityki imigracyjnej i wizowej. Mieliśmy i mamy rację by pomoc dla Ukrainy uzależniać od podstawowej wzajemności z ich strony. Mamy rację w sprawie reform systemu podatkowego, systemu ochrony zdrowia, systemu emerytalnego.

Ale co do zasady ani rolnicy, ani Wasi rodzice się o tym nie dowiedzą, bo tak działa establishment medialny Trzeciej RP. Kłamią, manipulują, bądź udają że nie istniejemy (TVP). Skupiają się na sprawach nieistotnych, marginalnych, nieważnych, mających Was do nas zniechęcić.

Wyobrażacie sobie, że ktoś zaprasza Donalda Tuska i cały program pyta go tylko o to dlaczego bił syna i każe mu się tłumaczyć z prorosyjskich i antyunijnych wypowiedzi Kołodziejczaka, niczym innym się nie interesując? Ja nie muszę – wielu dziennikarzy chce od nas tylko takiego cyrku.

Dlatego bardzo was proszę – pomóżcie nam dotrzeć do tych, którzy wiedzę o świecie czerpią tylko z wieczornego pasma „Wydarzenia-Fakty-Wiadomości”.

Od tej chwili do otwarcia lokali wyborczych mamy 24 dni 20 godzin i 30 minut. To w jakiej Polsce będziemy żyli zależy od Waszej pracy i zaangażowania w to, by Wasi bliscy wsparli prawdziwą zmianę w Polsce. Przekonajcie ich do Konfederacji i pilnujcie by poszli na wybory. I jeszcze jedno – upewnijcie się, że wy jesteście w swoim rejestrze wyborców i możecie głosować! Bardzo dziękuję!