Idziemy wywrócić im ten stolik! - Konfederacja

Idziemy wywrócić im ten stolik!

TVP i PiS “alarmują” o koalicji Konfederacji z KO.
TVN i KO “alarmują” o koalicji Konfederacji z PiS.
A my nie wejdziemy w koalicję ani z jednymi, ani z drugimi!

Stąd te wściekłe ataki, stąd obie strony tak bardzo BOJĄ SIĘ NAS i rozliczeń obu tych skompromitowanych klik. Są PRZERAŻENI do tego stopnia, że angażują służby i podsłuchy. Kłamią i manipulują na nasz temat. Jednocześnie wzajemnie spijają sobie z dziubków nie tylko w TVN, ale też w TVP, gdzie zapraszani są politycy PiS, KO, Lewicy, PSL i Polski2050, bo Konfederacja od prawie 2 lat jest cenzurowana.

Zakończmy to postkomunistyczne dziadostwo. Zmieńmy Polskę, Twój głos jest ważny. Przed niedzielą namów do zagłosowania na Konfederację przynajmniej 1 osobę więcej. Damy radę i wywrócimy im ten stolik!

15 października zagłosuj na jedyną alternatywę do układu PO-PiS 👉 Konfederację!

Sławomir Mentzen:
1. Marian Banaś o kandydowaniu Jakuba Banasia dowiedział się z mediów.
2. Marian Banaś nie ma żadnego wpływu na działania Konfederacji.
3. Nagrywanie przez służby rozmowy szefa NIK ze swoim adwokatem i publikowanie tego na dzień przed ciszą wyborczą w rządowej telewizji to standardy białoruskie.
4. Nie będzie koalicji z PiS.
5. Nie będzie koalicji z PO.
6. Podatki muszą być niskie i proste.

Krzysztof Bosak: Ani Marian Banaś ani nikt inny z elit nie ma i nie będzie miał zakulisowego wpływu na strategię i działania Konfederacji. Tę strategię ustalamy w Radzie Liderów, konsultujemy z naszymi partiami i wspólnie ze Sławomirem Mentzenem przewodzimy w jej realizacji. Ustaliliśmy wspólnie, że po wyborach nie zamierzamy zawiązywać koalicji ani z PiS ani z PO jeszcze zanim Jakub Banaś do nas dołączył.
Od kiedy sondaże Konfederacji poszły w górę ludzie z elit o nas plotkują oraz wzajemnie się nagrywają lub są nagrywani. Nie robi to na nas wrażenia. Jesteśmy i będziemy niezależni. W pracy politycznej kierujmy się wyłącznie interesem zwykłych Polaków i naszym wspólnym programem. Wszelkie inne oceny to dezinformacja. Będzie jej w następnych miesiącach więcej bo po wyborach rola Konfederacji wzrośnie!