Gdy kolejni politycy Lewicy odchodzą i partia traci posła oraz swoich senatorów, gdy KO udowadnia, że nie ma żadnej recepty na rozwiązywanie problemów w Polsce, a Polska2050 jest tylko jej klonem, gdy PiS doprowadza do największej od 21 lat drożyzny i siłą chce wprowadzić w Polsce haniebną segregację sanitarną, my ROŚNIEMY W SIŁĘ! - Konfederacja

W najnowszym badaniu notujemy dwucyfrowy wynik i największy wzrost poparcia (+2,7 proc.) ze wszystkich partii!

Jesteśmy dla Was, zawsze w obronie POLSKI!

✅ NIGDY WIĘCEJ LOCKDOWNU
✅ OCHRONA ZDROWIA OTWARTA DLA WSZYSTKICH