Bosak do ministra PiS: Wpuściliście dziesiątki tysięcy muzułmanów. Współodpowiadasz za to! - Konfederacja

Bosak do ministra PiS: Wpuściliście dziesiątki tysięcy muzułmanów. Współodpowiadasz za to!

Krzysztof Bosak odpowiedział podsekretarzowi stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, który zamieścił tłita skierowanego do współprzewodniczącego Konfederacji i “dezinformowanych przez niego osób”, w temacie przyznawanych pozwoleń na pracę i przyznawanych wiz.

Krzysztof Bosak: Pawle, tłumaczę tę kwestię szczegółowo w naszym najnowszym programie „Bosak&Menzten”, polecam od 11. minuty:

Tobie zaś rekomenduję nie nazywać „dezinformacją” prawdziwych danych, które Ci się nie podobają. W statystyce wizowej Wasz rząd wypada równie źle. Wpuściliście już dziesiątki tysięcy muzułmanów i nie zwalniacie tempa!

Pozwolenia na pracę pokazują tendencje widoczne także w statystyce wizowej i pokazują jak szkodliwa jest ukryta strategia polityki migracyjnej rządu PiS.

Przekształcacie Polskę w kraj multikulturowy. Mam nadzieję, że osobiście tego nie popierasz i w tym aktywnie nie uczestniczysz, ale niestety za to współodpowiadasz i będziesz z tym kojarzony jako były współpracownik złego premiera i następnie wiceszef MSZ.

Skomentuj