1,5 miliona bardzo świadomych wyborców oddało głos na Konfederację - Konfederacja

1,5 miliona bardzo świadomych wyborców oddało głos na Konfederację

Stanisław Tyszka: Miło mi poinformować, że wyborcy powierzyli mi mandat posła na Sejm z okręgu gdyńsko-słupskiego! Dostałem 19 753 głosy i za każdy bardzo serdecznie dziękuję. To jest dla mnie osobiście rekordowe poparcie w trzecich już wyborach do Sejmu.

Cała nasza lista w okręgu gdyńsko-słupskim otrzymała 49 203 głosy, co oznacza wyraźne zwiększenie poparcia w stosunku do roku 2019. To efekt ciężkiej pracy i świetnej kampanii wyborczej naszych kandydatek i kandydatów. To efekt olbrzymiej pomocy, którą otrzymaliśmy od naszych sympatyków. Wielkie dzięki!

Ogólnopolsko Konfederacja uzyskała ponad 1,5 miliona głosów, zwiększyła poparcie o prawie 300 tysięcy głosów i wprowadziła 18 posłów. I to jest sukces. Oczywiście, mieliśmy nadzieję na więcej niż 7,16% głosów. Celem było, by żadna strona nie miała większości bez nas. Zderzyliśmy się jednak z kilkumiesięczną zmasowaną propagandową nagonką na nas ze strony konkurencji dysponującej gigantycznymi funduszami i dominującymi mediami. My też popełnialiśmy czasem błędy, które były potem rozdmuchiwane do niebotycznych proporcji przez obrońców systemu III RP. Z błędów wyciągniemy wnioski i będziemy jeszcze silniejsi.

Natomiast 1,5 miliona bardzo świadomych wyborców oddało głos na Konfederację – jedyne ugrupowanie chcące prawdziwej systemowej zmiany w Polsce. To olbrzymie poparcie i zobowiązanie dla nas, żeby mocniej i skuteczniej walczyć o wolność, własność i sprawiedliwość! Dziękuję serdecznie za zaufanie. Najlepsze jeszcze przed nami! 🙂