Wolnościowy poranek przy pączkach i lemoniadzie - Konfederacja

Wolnościowy poranek przy pączkach i lemoniadzie

Klaudia Domagała kandyduje do PE z 10. miejsca na łódzkiej liście Konfederacji.

FANTASTYCZNY wolnościowy poranek przy pączkach i lemoniadzie w Łodzi!

Obawiałam się czy o tak wczesnej porze będzie dużo ludzi, ale zainteresowanie stoiskiem przerosło moje oczekiwania. Wykupiłam wszystkie słodkości z dwóch lokalnych piekarni… i skończyły się po 30 minutach.

Co ważniejsze: jeszcze więcej udało się rozdać ulotek, a z większością z tych którzy się pojawili była okazja porozmawiać o najbliższych wyborach i zachęcić do głosowania na siebie, czyli na numer 10 na liście Konfederacji. To co mnie cieszy, to że stoisko wzbudziło bardzo duże zainteresowanie wśród łodzianek.

Bo kiedy inni jedynie wiszą na płotach i billboardach, ja staram się oprócz tego docierać do wyborców BEZPOŚREDNIO. To maraton, nie sprint. Budujemy silne środowisko wolnościowej prawicy w województwie łódzkim.

Co ważne: to jeszcze nie moje ostatnie słowo w tej kampanii, więc śledźcie moje profile.

9 czerwca IDZIEMY NA WYBORY i w województwie łódzkim głosujemy na nr 10 na liście Konfederacji

DOMAGAŁA Klaudia!