Tę sprawę posłowie Braun i Fritz poruszyli z Premierem. Jest efekt! - Konfederacja

Tę sprawę posłowie Braun i Fritz poruszyli z Premierem. Jest efekt!

Jedną ze spraw, z którą dzisiaj udała się do Premiera delegacja Konfederacji. była sprawa Pana Andrzeja Łukawskiego. Pan Andrzej trafił niedawno do aresztu za “mowę nienawiści”. Ową mową nienawiści było hasło “Znajdzie się kij na banderowski ryj” za które pan Łukawski został skazany na 7 miesięcy więzienia. Tą sprawę w rozmowie z premierem poruszali posłowie Grzegorz Braun i Roman Fritz.

Jak poinformował na Twitterze Grzegorz Braun, pan Andrzej Łukawski jest już wolny.

Ten niesprawiedliwy, bulwersujący wyrok jaki dotknął Andrzeja Łukawskiego bardzo mocno poruszył posłów Konfederacji Korony Polskiej, którzy mocno się zaangażowali w to, aby pan Andrzej nie trafił za wiele miesięcy do więzienia, ale także aby zapewnić mu właściwą, lepszą opiekę prawną niż miał do tej pory. Poinformował o tym poseł Andrzej Zapałowski.

Informacja Pan Andrzej Łukawski otrzyma lepszą opiekę prawną. Zgłaszają się kolejne kancelarie prawne, które podejmą się Jego obrony. Więcej na razie nie mogę napisać. Dziękujemy Proszę pisać protesty do Ministra Sprawiedliwości i Prezydenta RP. Nie bądź bierny!