Prawie 30 tysięcy głosów! Jesteście wielcy! - Konfederacja

Prawie 30 tysięcy głosów! Jesteście wielcy!

Klaudia Domagała: Kochani! Jesteście wielcy! 5… no dobra, 10, ale prawie 30 TYSIĘCY GŁOSÓW!!

Dziękuję za docenienie mojej działalności w ostatnich latach oraz w trakcie kampanii wyborczej. Dziękuję za każdy głos z okręgu i każdą zmianę miejsca głosowania na mój okręg, a wiem, że trochę ich było. Dziękuję, za każdy rozwieszony bilbord, baner, plakat i rozdaną ulotkę, za każdą złotówkę, którą wpłaciliście na moją kampanię. Zakres wsparcia przerósł moje najszczersze oczekiwania.

Z mojej strony to kilka tysięcy przejechanych kilometrów, najdłuższe kampanijne banery, kreatywne ulotki, ogromne plakaty, mnóstwo działań w sieci, chodzenie od drzwi do drzwi, od firmy do firmy, nieprzespane noce siedząc na telefonie 24/7. To wszystko podbijane ogólnopolskimi działaniami m.in. konferencjami prasowymi, akcją w Obronie Kobiet, konwencją Konfederacji w katowickim Spodku. Dziękuję sztabowi Konfederacji za zaufanie i możliwość realizacji tych działań!

Ale co w tym najważniejsze? Zdobycie nowych doświadczeń związanych ze zbiórką podpisów i prowadzeniem kampanii oraz poznanie wielu wyjątkowych ludzi: mieszkańców, wyborców, działaczy, czy przedsiębiorców z regionu, którzy CHCĄ pomagać i się zaangażować. Sami mówią, że do tej pory obserwowali wszystko z boku, ale wyniki wyborów są dla nich motywacją. Twierdzą, że prawdziwa zmiana sama nie nadejdzie i trzeba się samemu wziąć do pracy. Ja ze swojej strony zrobię wszystko co w mojej mocy żeby nie zmarnować tego potencjału, choć wiem, że to tylko niewielki ułamek tego co można osiągnąć – ale czasem o więcej trudno pracując na etat, prowadząc po etacie firmę, fundację, grupę kobiet, z dużą rodziną

Teraz mamy na te działania kolejne 4 lata, a nie 4 miesiące. Polecam mieć dobrego męża i jednocześnie osobistego szefa sztabu (dla Panów: wyrozumiałą i pomocą żonę)

Jestem naprawdę z siebie dumna, że na ciut nowym terenie udało mi się osiągnąć tak wiele. Ale bez Was to by się nie udało. Dziękuję za wiarę we mnie, dajecie nadzieję na lepsze jutro!