Istnieje w Polsce obóz zdrady narodowej. PiS się do niego zalicza - Konfederacja

Istnieje w Polsce obóz zdrady narodowej. PiS się do niego zalicza

Krzysztof Bosak:
– Rządy PiS-u zabierają nam szansę na dobrobyt, który został nam odebrany, kiedy przystępowaliśmy do Unii Europejskiej. Rządy PiS-u popierają politykę, która powoduje inflację, zwiększenie obciążeń podatkowych, spowolnienie aktywności gospodarczej, zabijanie normalnej motoryzacji, zabijanie normalnego budownictwa przez akceptację nowych norm polityki tzw. energetycznej czy klimatycznej Unii Europejskiej.

– Rząd PiS-u przez ostatnie 8 lat to wszystko akceptował. Nie alarmował polskiego społeczeństwa, co się szykuje. I w tej chwili mamy sytuację, że już na podstawie uchwalonych przez nich ustaw, którymi się chwalą w Brukseli, zakazuje się ludziom z normalnymi autami wjazdów do centrów miast. Przestaje się odbierać domy, które zostały zbudowane prawidłowo, ale okazuje się, że już mają niewystarczające źródła ciepła (…).

Istnieje w Polsce obóz zdrady narodowej i PiS do niego należy obok Platformy i Lewicy. Oni się zgadzają w bardzo wielu sprawach, w których zdradzają Polaków. Wymienię je:
• poparcie Traktatu Lizbońskiego i centralizację Unii Europejskiej;
• poparcie Fit for 55 – Konfederacja była jedyna przeciwko temu;
• poparcie Europejskiego Zielonego Ładu – jedyni się temu sprzeciwiamy;
• poparcie polityki wobec Ukrainy;
• polityka migracyjna, polityka otwartych granic – to co robi rząd Morawieckiego to jest realizacja poprzednich rządów, czyli rządów Donalda Tuska;
• polityka covidowa – gdzie się wszyscy zgadzali pod dyktando międzynarodowych korporacji, wydane miliardy na niepotrzebne nikomu szczepionki;
“antypolski Ład – ludzie którzy prowadzą działalność gospodarczą nie zapomną wam tego.
Nie zapomną wam podwyższania składki zdrowotnej, nie zapomną wam podwyższania podatków, nie zapomną wam wszystkich kombinacji.

Cały program “Debata wyborcza” z udziałem Krzysztofa Bosaka można obejrzeć na kanale Youtube Polsatu