Trzymajmy się mocno za kieszenie - rząd Tuska podniesie opłaty za wodę! - Konfederacja

Trzymajmy się mocno za kieszenie – rząd Tuska podniesie opłaty za wodę!

Wiceminister infrastruktury, Przemysław Koperski z Lewicy zdradził, że w resorcie trwają prace nad nowelą ustawy o zaopatrzeniu wodę. Efekt? Będzie drożej! Przyznał wprost, że “jeżeli ktoś zużywa powyżej trzech metrów sześciennych na osobę musi być przygotowany na wyższe rachunki, bo cały system musi się bilansować. Opłaty za wodę mają być skonstruowane tak, by zachęcać do jej oszczędzania.”

Z jednej strony rządzący okłamali Polaków ws. niższych cen paliwa, kwoty wolnej o podatku 60 tys. zł czy dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców, a z drugiej strony mamy rekordowe składki ZUS, podwyżkę opłaty paliwowej, czy nadchodzącą właśnie podwyżkę opłat za wodę.

Jedna wielka banda hipokrytów i kłamców. Wspierajcie Konfederację, jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które chce dla Polaków niższych podatków i opłat!