To jest niebywałe. - Konfederacja

To jest niebywałe.

To jest niebywałe.

To jest niebywałe. #NowyWał rządu ma wprowadzić…. podwyżki pensji dla polityków!

Jak się dowiadujemy obiecał to prezes Kaczyński. Podniesienie zarobków dla parlamentarzystów i członków rządu ma się znaleźć w projekcie ustawy, a potwierdził to jeden z posłów PiS, Waldemar Andzel: – Wpłynie ustawa, zobaczymy, czy podwyżki będą. Parlament musi to jeszcze przegłosować – podkreślił. Dodał, że projekt podwyżek wpłynie do Sejmu najpewniej jeszcze podczas tej kadencji.

Jeszcze niedawno PiS razem z KO, Lewicą i PSL przegłosowali w Sejmie podwyżki pensji dla siebie, a #Konfederacja była jedyną partią, która w komplecie głosowała przeciwko. Po sprzeciwie społecznym wobec tego skoku na kasę polityków wszystkie partie systemowe wycofały się z tego, ale jak widać nie odpuszczają. Partia rządząca chce to teraz sprytnie zawrzeć w jednej z ustaw, które według propagandy mają wprowadzić nowy ład w Polsce i liczą, że Polacy się nie zorientują. Dlatego już teraz to nagłaśniajmy!

Oto “Nowy Wał” w skrócie:
❌ Największa w historii podwyżka III RP podatków dla przedsiębiorców z 19% do 28%!
❌ Podwyżka pensji dla parlamentarzystów i członków rządu

I jak Wam się podoba “Nowy Wał” rządu? 🙂
Już 4 lipca na konwencji programowej w Warszawie odpowiemy na fatalne propozycje obozu władzy i zaprezentujemy reformatorski program #PolskaNaNowo! Musimy doprowadzić do odważnych, zdecydowanych reform, które pozwolą Polakom godnie żyć, bogacić się i rozwijać w sprawiedliwym państwie.
✅ Koniecznie dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs

Skomentuj