Prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział możliwe wprowadzenie przymusu szczepień na Covid-19: "Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu". - Konfederacja

Prezes Jarosław Kaczyński zapowiedział możliwe wprowadzenie przymusu szczepień na Covid-19: “Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu”.

Janusz Korwin-Mikke w Sejmie: Branża farmaceutyczna to nie eksperci, tylko lobbyści! Przymus szczepień na Covid-19 to oczywiste zanegowanie człowieczeństwa. Socjaliści traktują ludzi jak bydło, jak niewolników. Milton Friedman powiedział kiedyś: “Gdy ktoś zmusza Cię do czegoś dla Twojego dobra – bierz nogi za pas i uciekaj!”. Traktujmy człowieka jak człowieka, a nie jak głupie bydle.

Całe wystąpienie z komisji zdrowia tutaj: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/posts/333246445034944