Politycy koalicji rządzącej albo są idiotami albo siedzą po w kieszeniach lobbystów - Konfederacja

Ewa Zajączkowska: Co prawda nie musicie ponosić gigantycznych kosztów związanych z remontem klimatycznym waszego domu, do czego zmuszają was odklejeni od rzeczywistości politycy, ale nie będziecie też płacić niskich rachunków za energię.

Ten rząd to kpina! Politycy koalicji rządzącej albo są skończonymi idiotami albo siedzą po uszy w kieszeniach lobbystów. Nie ma innego wytłumaczenia tak skrajnego działania na niekorzyść Polaków. Trzymajcie się z dala od naszych domów! Nic wam do tego, jak mieszkamy i na jakie remonty nas stać!