#NowyWał rządu, tak nachalnie propagowany przez wszystkie rządowe media, trzeba odkłamywać na każdym kroku! - Konfederacja

Największe oszustwo zawiera się już w głównym haśle, czy rzekomej obniżce podatków. Osoby zarabiające ponad 4000 zł na rękę już zaczną na tych zmianach tracić, a przedsiębiorcy otrzymają… największą w historii podwyżkę podatków! Przecież to jest kpina z ludzi!
W jaki sposób socjaliści z PiS robią ten wałek na obywatelach? Bo jednocześnie odbiorą możliwość odliczenia składki NFZ od PIT, co doprowadzi do bardzo dużej podwyżki podatku dochodowego dla wszystkich! Dla przedsiębiorców podatek dochodowy wzrośnie aż o 9 proc., dla pozostałych obywateli aż o 7,75 proc.
Bankster Morawiecki dobrze wie jak przeprowadzać takie operacje.

Podkreślmy co dostaniemy od socjalistów i krętaczy z tego rządu:
Praktyczny efekt zmian to dwie nowe, wyższe stawki podatkowe tj. 24,75% i 39,75%!
Pełne oskładkowanie umów zlecenia (a docelowo również umów o dzieło), co będzie miało tragiczne skutki dla milionów Polaków i zarobią przez to mniej!
Opłatę reprograficzną, czyli kilkuprocentowy podatek podnoszący ceny sprzętu elektronicznego, który przeznaczony zostanie na… dopłaty do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych artystów!
Omijanie konstytucyjnego limitu zadłużenia! Emitowanie długu poza deficytem budżetowym poprzez obligacje BGK. Rządzący w sprytny sposób chcą nas jeszcze bardziej zadłużyć!

Nie dajcie się nabrać socjalistom z PiS i wspierajcie Konfederację! Polacy zasługują na realną reformę systemową, największą w historii obniżkę podatków, uproszczenie prawa i wolność gospodarczą! Już 4 lipca w Warszawie odbędzie się nasza konwencja programowa, na której zaprezentujemy plan odbudowy Polski po lockdownie. To będzie odpowiedź na “Nowy Wał”rządu. Tuż po konwencji liderzy Konfederacji ruszą w ogólnopolską trasę, na której będą promować program i rozmawiać z wyborcami! #TylkoKonfederacja #NaprzódPolsko