Dlaczego mamy płacić na nielegalnych imigrantów, którzy pontonami, tratwami czy na paczce chipsów przypływają do Europy? - Konfederacja

Tomasz Grabarczyk – kandyduje do PE z 5. miejsca na łódzkiej liście Konfederacji.

Dlaczego mamy płacić na nielegalnych imigrantów, którzy pontonami, tratwami czy na paczce chipsów przypływają do Europy? Dlaczego mamy płacić za błędy Francji, Niemiec czy Włoch? Skoro ich nie cofnęli, skoro ich przyjęli do siebie i jeszcze dali socjal, to teraz niech sami sobie z nimi radzą.

Ja chcę żyć w bezpiecznym kraju. Nie chcę za kilkanaście lat martwić się o moją córkę wracającą do domu, że zostanie zaraz napadnięta przez kilku lekarzy i architektów z Sudanu.

Żadnego przyjmowania i żadnego płacenia za imigrantów. Pakt migracyjny do kosza! 9 czerwca proszę o głosy na kandydata numer 5 na łódzkiej liście Konfederacji 😉 GRABARCZYK do Europarlamentu!