Berkowicz miażdży polityczną konkurencję! „Mieliśmy rację!”  - Konfederacja

Berkowicz miażdży polityczną konkurencję! „Mieliśmy rację!” 

Kolejna debata i kolejne zwycięstwo przedstawiciela Konfederacji. W tym wypadku zwycięstwo miażdżące!

Konrad Berkowicz wziął udział w Debacie Super Expressu obok pięciu innych przedstawicieli “największych komitetów wyborczych”. W trakcie debaty była prowadzona sonda i każdy mógł wskazać kto jego zdaniem w tej debacie zwyciężył. “Jak się okazuje, najbardziej przypadł widzom do gustu przedstawiciel Konfederacji Konrad Berkowicz, który zdobył niemal połowę wszystkich głosów – 49 proc” – podsumował wynik internetowej ankiety “Super Express”.

Cóż takiego mogło się spodobać widzom debaty? Może po prostu to, że Konrad Berkowicz mówił po prostu prawdę i przedstawiał rzeczy tak jak się miały i mają:

Byliśmy jedynymi, którzy sprzeciwiają się bezprawnej segregacji sanitarnej, ustawom lockdownowym, niszczeniu biznesu. Tylko my nie głosowaliśmy za tymi ustawami. I byliśmy w związku z tym, przez wszystkich tutaj obecnych przedstawicieli sił parlamentarnych, nazywani “szurami” albo “siewcami śmierci”. Później przyszła wojna, która spowodowała, że z dnia na dzień okazało się, że wirus nie jest groźny, maseczki można zdjąć. I już nie byliśmy wykluczani z Sejmu, nie dostawaliśmy kar za brak maseczek. W jednym dniu byliśmy groźni, a następnego dnia już nie. Okazało się po prostu, że mieliśmy rację.

Sprzeciwialiśmy się bezinteresownej – to znaczy bez oczekiwania czegoś dla interesu Polski – i nadmiernej pomocy Ukrainie. Byliśmy nazywani “ruskimi agentami”. Teraz, to słychać w tej debacie i widać po zachowaniu Ukrainy, że mieliśmy rację. Trzeba prowadzić twardą grę interesów.

Sprzeciwialiśmy się wreszcie masowej, niekontrolowanej imigracji z innych kręgów kulturowych nazywani byliśmy “rasistami”. Teraz wszyscy mówią podobne rzeczy.

– Dlatego też mamy rację proponując nasz program, obniżenie radykalne podatków, biurokracji. Polacy bogatsi swoimi portfelami a nie budżetem państwa.

Cała debata Super Expressu z udziałem Konrada Berkowicza

Komentarze (1)