Przemysław Wipler kandydatem na prezydenta Warszawy. „Warszawa na poważnie” - Konfederacja

Przemysław Wipler kandydatem na prezydenta Warszawy. „Warszawa na poważnie”

Konferencja prasowa Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców prezentująca kandydata na prezydenta Warszawy, 20 lutego 2024 r.

Przemysław Wipler:
– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować liderom Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców za wsparcie mojej kandydatury na prezydenta Warszawy.
Mówimy, że łączy nas wolność. Nas Konfederatów i Bezpartyjnych Samorządowców. A w Warszawie łączy nas wolność i miłość do Warszawy.

Chcemy Warszawy w której się buduje, w której się inwestuje. Warszawy w której dba się o rozwiązywanie problemów kierowców a nie zakorkowywanie ulic i prowadzi się wojnę z kierowcami. Warszawy w której są dobre usługi publiczne i obywatele naprawdę współdecydują o tym co się w naszym mieście dzieje.

Jako kandydat na prezydenta Warszawy startuję z przekazem, hasłem “Warszawa na poważnie“. Warszawa jako wielkie wyzwanie poi 89. roku przeżyła wielką, wspaniała transformację. Stała się stolicą z której mamy wiele powodów by być dumnymi. jednocześnie stoi przed wieloma wyzwaniami. Potrzebujemy prezydenta Warszawy na 5 lat. A najlepiej na 10 lat, a nie kogoś kto startuje w tych wyborach by za kilka miesięcy zostawić nas i zostać eurokomisarzem, albo by zostawić nas w przyszłym roku by zostać kandydatem na prezydenta Polski. (…)