„W Warszawie walczymy o głosy wszystkich wyborców” - Konfederacja

„W Warszawie walczymy o głosy wszystkich wyborców”

Konferencja prasowa Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców z udziałem kandydata na prezydenta Warszawy Przemysława Wiplera, 5 kwietnia 2024 r.

Przemysław Wipler:
– Walczymy w Warszawie o głosy wszystkich wyborców.

Walczymy o głosy tych wyborców Trzeciej Drogi, którzy przez swoich liderów zostali sprzedani. Nie wystawiono w ogóle kandydata tej formacji. Wiemy doskonale, że podczas ostatnich wyborów największe przepływy wyborców były pomiędzy Konfederacją i Trzecią Drogą. Liczymy, że ci wyborcy, którzy świadomie nie chcą głosować na Koalicję Obywatelską wybiorą Konfederację i Bezpartyjnych Samorządowców i wybiorą Przemysława Wiplera jako kandydata na prezydenta Warszawy.

Walczymy o tych wyborców Koalicji Obywatelskiej, którzy w tych wyborach chcieliby prezydenta, który będzie pracował na rzecz Warszawy, który będzie prowadził inwestycje, który będzie zarządzał miastem, a nie tylko kogoś kto chce coś robić do wyborów prezydenckich [na prezydenta Polski]. Jest wielu wyborców Koalicji Obywatelskiej, mamy takie sygnały, którzy chcą kogoś innego niż ich kandydat.

Idziemy i zabiegamy o wyborców Prawa i Sprawiedliwości, którzy chcą kandydata znanego w Warszawie związanego z Warszawą, który nie musi kampanii prowadzić tłumacząc się, że nie jest fanem Widzewa Łódź. Albo wymieniać dzielnice warszawskie, pokazując, że już się ich nauczył.

Idziemy również zabiegając o głosy tych naszych wiernych wyborców, którzy w poprzednich wyborach zagłosowali na dwa komitety, na komitet Konfederacji i na komitet Bezpartyjnych Samorządowców. (…)

Komentarze (1)