Przekonaj do Konfederacji swoich bliskich i znajomych! - Konfederacja

Przekonaj do Konfederacji swoich bliskich i znajomych!

Końcówka kampanii wyborczej to jeszcze ten czas, kiedy nie wszyscy zdecydowali się na kogo oddać głos. Przede wszystkim trzeba samemu iść na wybory! Bo liczy się tylko oddany głos. Nie lajki w mediach społecznościowych, które są ważne, bo budują coraz większe zainteresowanie naszymi postulatami, ale o wyniku wyborczym decyduje głos wrzucony do urny wyborczej. Dlatego tak ważna jest mobilizacja i udział w wyborach!

Konfederacja jest jedyną siłą polityczną, która w końcu może wbić klin w ten “układ który trwa”. Tak określiła układ PO-PiS senator Platformy Obywatelskiej, która wprost powiedziała:
–  W sumie garstka osób chce rozbić układ, który no trwa.  Prędzej się Platforma porozumie z PiS-em niż z Konfederacją. Na pewno.

I warto dobrze zrozumieć te słowa i przekazać je innym, niezdecydowanym, ale również sympatykom PO i PiS. Ponieważ oddanie głosu czy to na Koalicję Obywatelską czy na PiS, czy na Lewicę, czy na Trzecią Drogę to jest oddanie głosu na “układ który trwa”. Układ który się wspiera i nie przypadkiem to właśnie te ugrupowania w ostatniej kadencji głosowały najczęściej razem popierając antyobywatelskie ustawy.

Materiały do przekonywania innych znajdziesz bez problemu na naszych mediach społecznościowych. Wystarczy kliknąć w linki poniżej. Znajdziesz tam klipy wyborcze, wystąpienia naszych liderów, znajdziesz hasła programowe, postulaty, a cały nasz program Konstytucja Wolności znajdziesz na stronie Konfederacja.pl.

Konfederacja: Twitter, Facebook, YouTube, Tik Tok
Mentzen: Twitter, Facebook, YouTube, Tik Tok
Bosak: Twitter, Facebook, YouTube, Tik Tok

Pokaż swoim bliskim, znajomym fragmenty z debat, które najczęściej wygrywali kandydaci Konfederacji. Pokaż przemówienia z wieców wyborczych – z trasy Bosak & Mentzen NA ŻYWO! lub Piątki z Mentzenem – podczas których liderzy Konfederacji mówili o sprawach o których nie usłyszą, ani w TVP, ani w TVN, ale również o których nie dowiedzą się z największych portali internetowych. Pokaż im to i namów do głosowania w niedzielę na Konfederację!