Nie wolno nadawać obywatelstwa imigrantom spoza naszej kultury! - Konfederacja

Nie wolno nadawać obywatelstwa imigrantom spoza naszej kultury!

Pan Adam Gwiazda na serwisie X zamieścił wpis o brutalnym gwałcie jaki miał miejsce w Szwecji.
17-letni Syryjczyk oskarżony o brutalny gwałt na 13-letniej dziewczynce w lesie k/Hässleholm “powodując obfite krwawienie z genitaliów”. Gwałt został sklasyfikowany jako gwałt na dziecku. a 17-latek “wykazał szczególną bezwzględność i brutalnoścć” wobec swojej 13-letniej ofiary.

Ale to nie wszystko. Jak pisze dalej autor tego tłita 17-latek jest również oskarżony o napaść na 16-letnią koleżankę ze szkoły co miało miejsce 20 kwietnia 2023. Czyli prawie trzy miesiące przed gwałtem. Pobił ją w szkolnej bibliotece, gdy zaprotestowała przeciwko nazywaniu jej “dziwką”. Skąd wziął się młody Syryjczyk w Szwecji? Przybył do Szwecji podczas kryzysu migracyjnego w październiku 2015 z rodzicami i dwójką rodzeństwa. 3 lata później złożył wniosek o szwedzkie obywatelstwo, które otrzymał w maju 2019 r. W związku z tym nie może zostać deportowany.

Krzysztof Bosak podał dalej ten tłit i skomentował:
Ta historia pokazuje jak kluczowe jest, żeby nie nadawać obywatelstwa imigrantom spoza naszej kultury. Kiedy raz się to zrobi sytuacja jest nieodwracalna, a służby państwa stają się bezradne. Pozostaje wybór między wydawaniem kasy podatnika na pilnowanie takiego człowieka na wolności i pilnowaniem takiego człowieka w więzieniu.