Nie łykaj wszystkiego jak pelikan. Dobrze się zastanów co wybierzesz - Konfederacja

Nie łykaj wszystkiego jak pelikan. Dobrze się zastanów co wybierzesz

Kolejny odcinek Pelikana właśnie wjechał do Internetu!

Najnowszy odcinek Pelikana pojawił się już na kanałach mediów społecznościowych Konfederacji. W tym odcinku Pelikan mierzy się z dylematem na kogo oddać głos. W podjęciu decyzji starają mu się pomóc liderzy dwóch partii, które mają najlepsze notowania w sondażach.

Oferta tych dwóch ugrupowań politycznych jest naprawdę wspaniała. Obiecują wszystko co tylko można. A nawet więcej! Więc rzeczywiście Pelikan staje przed trudnym wyborem co ma wybrać. Któremu liderowi zaufać i co w końcu wybrać.

Autorem satyrycznych animacji przygotowanych specjalnie dla Konfederacji jest Barbara Piela, która stworzyła słynne Plastusie. Głosu lektorowi udzielił poseł Konfederacji Stanisław Tyszka. W najnowszym odcinku wykorzystana została zaś Sztuczna Inteligencja, która wygenerowała głosy partyjnych liderów.

Wszystkie odcinki Pelikana można obejrzeć na kanale YouTube Konfederacji: Obejrzyj