MOŻEMY WSZYSTKO! - Konfederacja

MOŻEMY WSZYSTKO!

Zakończyła się Wielka Konwencja Konfederacji. Hasło Konwencji i hasło na te wybory to MOŻEMY WSZYSTKO! Bo właśnie tyle energii i determinacji jest w całej Konfederacji, aby dokonać prawdziwych zmian systemowych w Polsce.

Konwencja rozpoczęła się od hymnu, który zaintonowała i wraz z całą salą odśpiewała. rzecznik Konfederacji Anna Bryłka.

Podczas Konwencji przemawiali obaj współprzewodniczący Konfederacji.
Krzysztof Bosak nakreślił plan polityczny Konfederacji, który nie jest planem tylko na te wybory, ale jest planem na lata, myśleniem nie tylko o tym co tu i teraz, ale braniem odpowiedzialności również za przyszłe pokolenia. Dlatego tak często Konfederacja mówi to, co inni boją się powiedzieć, aby nie stracić sympatii czy poparcia mediów. Konfederacja się tego nie boi, bo jest formacją odpowiedzialną.

Sławomir Mentzen bardzo mocno podkreślił, że nie tylko trzeba mieć nadzieję, że się dokona zmian. Ale przede wszystkim nie powinno się myśleć myśleniem naszych “elit”. Nie powinniśmy dać sobie wmówić, “że się nie da”. “Że się nie da” dokonać zmian, które ułatwią życie Polakom. “Że się nie da” zmniejszyć i uprościć podatków. “”Że się nie da” naprawić systemu ochrony zdrowia, edukacji itd.
Wszystko się da. Trzeba tylko chcieć! – podkreślał w swoim wystąpieniu Sławomir Mentzen.
A tak właśnie myślą, “że się nie da”, liderzy i przedstawiciele wszystkich formacji politycznych poza Konfederacją. Oni nie wierzą, że można coś zmienić. Ten sposób myślenia, “że się nie da”, trzeba zamienić na myślenie “MOŻEMY WSZYSTKO!”

W imieniu Kobiet Konfederacji głos zabrała Klaudia Domagała, która krótko streściła czym konkretnie zajmują się Kobiety Konfederacji i jakie sobie stawiają cele.
Konwencję zakończyła prezentacja wszystkich “jedynek” Konfederacji.

Wielka Konwencja Konfederacji w katowickim Spodku – całość nagrania

Komentarze (2)