„Mam sensacyjną i dobrą wiadomość! Szczególnie dla tych, którzy miłują wolność„ ” - Konfederacja

Poseł Włodzimierz Skalik na serwisie X.

Światowa Organizacja Zdrowia, Organizacja Narodów Zjednoczonych i Światowe Forum Ekonomiczne nie mają już żadnej władzy w stanie Louisiana w Stanach Zjednoczonych! Lokalne organizacje i władza udowodniły, że warto walczyć o wolność swoich obywateli.

Organizacja Health Freedom Louisiana zajmuje się ochroną praw człowieka. Postawiła czoła nadużyciom władzy podczas pandemii Covid-19, walczy również o zakaz wprowadzenia CBDC (waluty cyfrowej banku centralnego).

Jako Konfederacja i Konfederacja Korony Polskiej od lat swoimi działaniami udowadniamy, że jesteśmy jedyną siłą polityczną w polskim Sejmie, która gotowa jest walczyć o niezależność Polski!