ŁódźAppka - rozwiązanie dla mieszkańców Łodzi - Konfederacja

ŁódźAppka – rozwiązanie dla mieszkańców Łodzi

Klaudia Domagała, kandydatka na prezydenta Łodzi, proponuje mieszkańcom Łodzi ŁódźAppkę.

ŁódźAppka, czyli mobilna aplikacja, którą na łódzkich przystankach promuję od początku miesiąca.

O co chodzi? Bieżący nadzór nad inwestycjami w Łodzi kuleje, a odbiory inwestycji pozostawiają wiele do życzenia. Pęknięcia, wyrwy i brud pojawiają się nawet na ulicach po przebudowie. Skończmy z tym! Łodzianie zasługują, aby władze dbały o miejski majątek i szanowały pieniądze podatników! Oto rozwiązanie.

ŁódzAppka, mobilna aplikacja do zgłaszania brudu, śmieci, dziur, nielegalnych malunków, fuszerek i niedoróbek na inwestycjach. Wyciągasz komórkę, robisz zdjęcie, podajesz lokalizację, dodajesz opis. Gotowe! Służby miejskie będą miały obowiązek zareagować do 48 godzin. Wiem, że troska o te kwestie to zadanie urzędników (i na poprawę jakości ich pracy też w programie mam plan!), ale pomoc mieszkańców będzie bardzo przydatna. Warto więc za nią wymiernie podziękować, jednocześnie dbając o poprawność zgłoszeń. Trollujesz? Zostaniesz zablokowany. Masz rację i zgłoszenie było zasadne? Przy zachowaniu pełnej prywatności otrzymasz punkty, które potem będziesz mógł wymienić na bilety wstępu do łódzkich teatrów, muzeów, obiektów sportowych (aquapark, baseny, hale). Wspólnie dbajmy o nasze miasto! Fajne? Wyraź swoją opinię w komentarzu!

#DomagałaNaPrezydenta
#ŁódźSercemPolski