Konfederacja rejestruje listy w kolejnych okręgach wyborczych - Konfederacja

Konfederacja rejestruje listy w kolejnych okręgach wyborczych

Trwa proces zbierania podpisów poparcia na listy wyborcze. Konfederacja w niektórych okręgach nie tylko zebrała niezbędne podpisy poparcia dla Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność i Niepodległość, ale już złożyła te podpisy w okręgowych komisjach wyborczych, a w wielu już zarejestrowała listy kandydatów.

Pierwsi kandydaci Konfederacji zostali zarejestrowani 6 dni temu w okręgu konińskim. W tym okręgu Konfederacja była pierwszym komitetem wyborczym ze wszystkich innych komitetów, który zarejestrował swoją listę. Ale była to również pierwsza zarejestrowana lista wyborcza spośród wszystkich komitetów w skali całego kraju! Czyli kandydaci Konfederacji do Sejmu pojawili się w rejestrze Państwowej Komisji Wyborczej jako pierwsi spośród wszystkich startujących kandydatów.

Ale kolejne okręgi nie pozostają w tyle.