Jestem kandydatem Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Łodzi! - Konfederacja

Klaudia Domagała:
Łódź. Tutaj żyję, tutaj mam rodzinę, tutaj studiowałam, tutaj pracuję, tutaj prowadzę fundację.

Do najbliższych wyborów samorządowych idziemy z hasłem “Łódź sercem Polski!”.
Co ważne: to nie tylko nasze hasło wyborcze, ale nazwa najbardziej ambitnego programu rozwoju miasta po 1989 roku, który będziemy prezentować w trakcie rozpoczynającej się kampanii wyborczej. To będą bardzo intensywne tygodnie, śledźcie nasze profile!

Łódź zasługuje na sprawny transport, równe i czyste ulice, realny nadzór nad inwestycjami miejskimi, na działania proprzedsiębiorcze i prorozwojowe.

Ponadto już dzisiaj ruszam z projektem bezpłatnych konsultacji prawnych dla przedsiębiorców pokrzywdzonych przez przedłużające się remonty w Łodzi. Szczegóły i formularz: http://klaudiadomagala.pl/pomocprawna/

My wiemy jak i chcemy to zrobić. Jesteśmy mieszkańcami tego miasta, chcemy, aby w Łodzi w przyszłości studiowały, pracowały i zakładały firmy nasze dzieci i wnuki. Wspólnie ze swoimi rodzinami

Mnie chodzi o co innego, ja chcę aby stawiali domy, żeby budowali fabryki, robili ulice, urządzali komunikacje, przeprowadzali drogi! Ja chcę żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe, ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz!” – Władysław Stanisław Reymont, “Ziemia obiecana”.

Idź tą drogą wspólnie z nami!
Zapraszam do współpracy: kontakt@klaudiadomagala.pl