Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! - Konfederacja

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów!

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów!

Zapraszajcie znajomych do obserwowania naszego profilu, udostępniajcie nasze treści, musimy przebijać się przez propagandowy mur głównych mediów! Mamy ponad 634 tysiące obserwujących, jesteśmy największym profilem partii politycznej w Polsce, ale musi być nas jeszcze więcej!

Jako jedyne ugrupowanie w Sejmie od początku mówimy prawdę o bezsensownym lockdownie i bronimy w obronie polskiej gospodarki, ochrony zdrowia i edukacji, w które uderzono bezprawnymi restrykcjami. Również jako jedyni sprzeciwiamy się haniebnej segregacji ludzi za pomocą paszportów covidowych, które łamią konstytucję i depczą podstawowe prawa obywatelskie. Również wyłącznie my w całości sprzeciwiamy się #FunduszZadłużenia i bronimy polskiej suwerenności, która sprzedawana jest przez obóz władzy wspierany przez pozostałe partie na czele z Lewicą. Nigdy nie będzie naszej zgody na nowe unijne podatki i zadłużanie kolejnych pokoleń Polaków!
Teraz jako jedyne ugrupowanie pokazujemy na czym polega #NowyWał rządu PiS – sprzeciwiamy się zawartych w nim podwyżkom podatków, które niwelują podniesienie kwoty wolnej i z całą mocą uderzą szczególnie w polskich przedsiębiorców największą podwyżką podatków w historii III RP. Prezentujemy nasze kompleksowe propozycje reform systemowych, na czele z największą w historii obniżką podatków. Jesteśmy dla Was, zawsze w obronie POLSKI!

Skomentuj