Tylko Konfederacja staje w obronie kierowców! - Konfederacja

Tylko Konfederacja staje w obronie kierowców!

W wysokich cenach paliwa ukryte są opłaty i podatki, rządzący doją kierowców na wysokich mandatach, zakazują wjazdu do centrów miast, likwidują miejsca parkingowe. Chcą nawet całkowitego zakazu rejestracji aut spalinowych, które objąć mają wysokimi podatkami. Konfederacja jest temu przeciwna i zawsze staje w obronie kierowców!

Samochód to możliwość swobodnego przemieszczania się do pracy, szkoły, lekarza, na zakupy czy wakacje. Samochód to podstawowa potrzeba polskich rodzin.
Dlatego przygotowaliśmy projekt ustawy “Tanie paliwo”, który obniży wysokie podatki nałożone na paliwo, przez co zapłacimy za nie mniej.
Nie godzimy się również na podatek od aut spalinowych, który ma obowiązywać już w 2024 roku (podatek od rejestracji aut spalinowych), a od 2026 roku ma to być stały podatek od posiadania auta spalinowego.
Jesteśmy również za likwidacją stref wykluczenia samochodów spalinowych w miastach i jako jedyni od początku stanowczo sprzeciwiamy się zakazowi rejestracji aut spalinowych od 2035 roku.

Dość tych przepisów antysamochodowych, dość utrudniania ludziom życia i uderzania w gospodarkę