Trudno o bardziej dobitny przykład tego jak rząd może bezczelnie okłamać ludzi. - Konfederacja

Trudno o bardziej dobitny przykład tego jak rząd może bezczelnie okłamać ludzi.

Trudno o bardziej dobitny przykład tego jak rząd może bezczelnie okłamać ludzi.

Trudno o bardziej dobitny przykład tego jak rząd może bezczelnie okłamać ludzi.
Premier Morawiecki nie bez powodu przez wielu Polaków nazywany jest “pinokio”. Jeszcze niedawno podkreślał, że “szczepionka będzie jak najbardziej dobrowolna i mogę to z całą mocą podkreślić.”
Teraz rządzący łamią słowo i wbrew obietnicom ogłaszają, że wprowadzą niekonstytucyjny, bezprawny PRZYMUS szczepień na Covid-19 od 1 marca na razie dla medyków, służb mundurowych i nauczycieli. A potem? Metodą salami, jak w innych krajach, prawa konstytucyjne i obiecywana dobrowolność szczepień na Covid będą stopniowo odbierane kolejnym grupom zawodowym, aż obejmą wszystkich obywateli. Idziemy drogą zamordystycznych rządów innych państw i czas, żeby wszyscy sobie to uświadomili!

Premier Morawiecki i cały rząd PiS złamali słowo dane Polakom. Wielokrotnie zapewniali, że w Polsce przymusu szczepień nie będzie i okazało się, że kłamali w żywe oczy. Nam wszystkim. Nie wolno o tym zapomnieć. Walka trwa, opór społeczny musi rosnąć! Lada dzień zapowiemy protesty, którymi musimy wywrzeć skuteczną presję na ten kłamliwy, zamordystyczny rząd! PODAJCIE DALEJ i dołączcie do ogólnopolskiego protestu w obronie podstawowych praw obywatelskich, które są nam odbierane!
❌ NIE dla przymusu szczepień na Covid-19 i łamania Konstytucji!
✅ TAK dla pełnej dobrowolności szczepień na Covid-19 i poszanowania praw obywatelskich!

Skomentuj