To już za 2 tygodnie! - Konfederacja

To już za 2 tygodnie!

To już za 2 tygodnie❗Wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze w historii #Konfederacja nie było❗
Dokładnie 4 lipca ruszamy z wielką ofensywą programową. Tego dnia, na konwencji w Warszawie, zaprezentujemy reformatorski program #PolskaNaNowo, którego realizacja pozwoli Polakom bogacić się, rozwijać i żyć w sprawiedliwym, silnym państwie. To będzie plan odbudowy Polski po lockdownie i odpowiedź na #NowyWał rządu!
Ale sama polityka to nie wszystko! Konwencja będzie połączona z piknikiem rodzinnym, na którym będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, foodtrucki, dobra muzyka i świetna atmosfera 🙂

✅ Koniecznie dołączcie do wydarzenia i zaproście znajomych: https://fb.me/e/1Cxv4NJMs

Tuż po konwencji liderzy Konfederacji ruszą w ogólnopolską trasę, na której będą promować program i rozmawiać z wyborcami! To będzie dalsza część naszej ofensywy programowej, chcemy być jak najbliżej obywateli i pokazać Wam, że realna i zdecydowana reforma państwa jest naprawdę możliwa. Jesteśmy dla Was!