Tak wygląda pluralizm w mediach publicznych - Konfederacja

Tak wygląda pluralizm w mediach publicznych

TVPiS w praktyce. Tak wygląda pluralizm w mediach reżimowych, dla zmylenia przeciwnika zwanych “publicznymi”.
PiS rozmawia sam ze sobą oraz z PSL-em, który mógłby być ich koalicjantem i Lewicą, która chętnie głosuje razem z PiS w sprawach ograniczania praw obywatelskich, czy zwiększania proinflacyjnego rozdawnictwa. W programach często pojawiają się również politycy PO. Trzeciej siły politycznej, Konfederacji, której poparcie jest już kilkunastoprocentowe, nie ma od wielu miesięcy.

Spójrzcie tylko kogo TVPiS dopuszcza do swojego stolika – w ostatnim kwartale ponad 25 godzin dla PO, ponad 17 godzin dla Lewicy i łącznie 20 godzin dla PSL i Polski2050. Dla Konfederacji? ZERO minut! Całkowita blokada i cenzura.

Dlatego idziemy wywrócić im ten stolik, przy którym wygodnie siedzą od wielu lat, łupią Polaków kolejnymi podwyżkami podatków, żerują na owocach naszej pracy, ograniczają prawa obywatelskie i kolekcjonują kolejne afery. Skończmy z tym i zmieńmy Polskę na lepsze!